Top produkty

Nasz portfel produktów składa się wyłącznie z produktów wysokiej jakości, które są wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów w całym procesie produkcji. Współpracujemy jedynie z tymi producentami, którzy posiadają długoletnie doświadczenie, zajmują się opracowywaniem produktów i badaniami.

Nasza obietnica

Produkty oferowane pod naszym logiem to gwarancja produktów wysokich standardów. Produkty marki Morek są produktami wysokiej jakości. Nigdy nie idziemy w tym na kompromis.

Asortyment ponad 1.000 markowych produktów Morek

Największy wybór złączy kablowych – ponad 1000 produktów. Produkty i artykuły szyte na miarę, o których niektórzy mogą nie wiedzieć. Rozwiązania pomagające zaoszczędzić czas, przestrzeń i pieniądze.

Duże doświadczenie

Bardzo silna grupa z 14-letnim już doświadczeniem w branży, oddziały w 6 krajach europejskich i bardzo zaangażowani pracownicy.

Więcej o nas

Najnowsze wiadomości

Podziękowania za wizytę na targach Hannover Messe 2018

Ze swoimi 210 000 uczestnikami,5000 wystawcami i ponad 20 salami wystawienniczymi – Hannover Messe traktowana jako jedna z największych wystaw branżowych tego typu.

Grupa Morek była uczestnikiem tego wydarzenia i z przekonaniem możemy stwierdzić, że udział w targach Hannover Messe 2018 był bardzo udany. Dziękujemy wszystkim – klientom, dostawcom, dystrybutorom, producentom, (potencjalnym) klientom – za zaufanie i poświęcony nam czas.

Do zobaczenia we wrześniu na targach Energetab 2018!

Zespół Morek

Opublikowane 16/05/18
Czytaj więcej

Zapraszamy na targi Hannover 2018 w Niemczech

Miło nam zaprosić na stoisko firmy Morek na wiodących światowych targach z ok. 5.000 wystawców, 220 000 odwiedzających i 1.400 eventów – Hannover Messe 2018.

Odwiedź nasze stoisko C79 w hali 012, aby poznać nowe rozwiązania, w tym rewolucyjne, oczekujące na patent produkty!

 

Wystawa odbywa się od poniedziałku (23.04) do piątku (27.04).

 

 

Zespół Morek

 

Opublikowane 14/03/18
Czytaj więcej

Bądź na bieżąca

Subskrybuj otrzymywanie najnowszych wiadomości MOREK.